P Borotinskij 4 litografier
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
BOROTINSKIJ, Peter (född 1948): (4) "Kattugglan" "Eterneller" "Blåklinten" "Ladusvalan", signerade och daterade Peter Borotinskij -98, 96/250, färglitografier, bladstorlek 38x31 cm, oramade
211366
2013-10-26