Klubbat för:
1 000 SEK
800 SEK
BOROTINSKIJ, Peter (född 1948): (4) "Kattugglan" "Eterneller" "Blåklinten" "Ladusvalan", signerade och daterade Peter Borotinskij -98, 97/250, färglitografier, bladstorlek 38x31 cm
211368
2013-10-27