P Borotinskij litografier

P Borotinskij litografier
P Borotinskij litografier
P Borotinskij litografier
P Borotinskij litografier
P Borotinskij litografier
P Borotinskij litografier
P Borotinskij litografier
P Borotinskij litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

BOROTINSKIJ, Peter (född 1948): (4) "Kattugglan" "Eterneller" "Blåklinten" "Ladusvalan", signerade och daterade Peter Borotinskij -98, 97/250, färglitografier, bladstorlek 38x31 cm

211369

2013-10-28