Allan Jäderås skulptur

Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur
Allan Jäderås skulptur

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

JÄDERÅS, Allan (1919-1999): Skulptur, kvinnofigur, sjödränkt ek, signerad och daterad A Jäderås -64, höjd 57 cm

211380

2013-10-26