Bordsur 1800-talets slut

Bordsur 1800-talets slut
Bordsur 1800-talets slut
Bordsur 1800-talets slut
Bordsur 1800-talets slut

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, bronspatinerad zink, förgyllda detaljer, höjd 32, längd 48 cm, nyckel, pendel finns

211393

2013-10-26