Biskvi flickdocka

Biskvi flickdocka
Biskvi flickdocka
Biskvi flickdocka
Biskvi flickdocka

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BISKVI FLICKDOCKA, möjligen Kestner, omkring 1900-10-tal, huvud märkt 146, längd 62 cm

Smärre slitage och skador

211401

2013-10-26