Roland Svensson kassett
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVENSSON, ROLAND, Dagar i skärgård och annorstädes, fyra litografier tecknade på sten och fyra dagböcker i faksimilutgåva, Zürich (Graphic Anstalt J. E. Wolfensberger AG) 1990, 4:o, 4 signerade originalfärglitografier och 4 dagböcker i faksimil i dek. pbd lösa i välbevarad blå linnekassett, bibliofilupplaga tryckt i 400 numrerade exemplar, dessa nr 130, signerade av konstnären
211405
2013-10-31