Roland Svensson kassett

Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett
Roland Svensson kassett

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSSON, ROLAND, Dagar i skärgård och annorstädes, fyra litografier tecknade på sten och fyra dagböcker i faksimilutgåva, Zürich (Graphic Anstalt J. E. Wolfensberger AG) 1990, 4:o, 4 signerade originalfärglitografier och 4 dagböcker i faksimil i dek. pbd lösa i välbevarad blå linnekassett, bibliofilupplaga tryckt i 400 numrerade exemplar, dessa nr 130, signerade av konstnären

211405

2013-10-31