Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TERRIN, flintgods, Rörstrand, 1926, rik dekor med grenformade hänklar samt blommor och vinklasar, lockknopp i form av citron, höjd ca 34 cm
Nagg, avslag, krackelyr
211421
2013-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här