Rakspegel nyrokoko

Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérad i valnöt, 2 ljusarmar, låda i sargen, höjd 148, 45x34 cm

Sprickor, slitage

211422

2013-10-26