Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérad i valnöt, 2 ljusarmar, låda i sargen, höjd 148, 45x34 cm
Sprickor, slitage
211422
2013-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här