Jordi Arkö färgetsning

Jordi Arkö färgetsning
Jordi Arkö färgetsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARKÖ, Jordi (född 1951): "Snok", signerad, färgetsning, upplaga om 75 ex, bladmått 79x60 cm

211424

2013-10-26