Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, nyrenässans, 1890-tal, valnöt, rikt skulpterad, höjd ca 236, 104x65 cm, 2 nycklar finns (till lådor, ej skåpsdel dock ej låst)

Smärre lagning

211427

2013-10-27