Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, nyrenässans, 1890-tal, valnöt, rikt skulpterad, höjd ca 236, 104x65 cm, 2 nycklar finns (till lådor, ej skåpsdel dock ej låst)
Smärre lagning
211427
2013-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här