Väggskylt

Väggskylt
Väggskylt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUTIKSSKYLT, England 1900-talets senare del, märkt "Bulpitt & Spry, Diving Equipment", 60x92 cm

Smärre skador

211449

2013-10-31