Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLICKDOCKA, 1900/10-tal, Armand Marseille, huvud i biskviporslin, märkt Made in Germany Armand Marseille 390 A.6.M, enkel ledad kropp i trä och massa, längd 57 cm
Smärrre slitage
211458
2013-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här