Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅPSDOCKOR, 3 st, 1890-1920-tal, huvuden i biskvi, kroppar i varierande material, längd 14-20 cm
Slitage och skador, delvis senare kläder
211461
2013-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här