Dockskåpsdockor 1890-1920-tal

Dockskåpsdockor 1890-1920-tal
Dockskåpsdockor 1890-1920-tal
Dockskåpsdockor 1890-1920-tal
Dockskåpsdockor 1890-1920-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅPSDOCKOR, 3 st, 1890-1920-tal, huvuden i biskvi, kroppar i varierande material, längd 14-20 cm

Slitage och skador, delvis senare kläder

211461

2013-10-26