Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA/VAS, porslin, Kina, 17/1800-tal, balusterformad, dekor i famille rose med motiv av blommor, total höjd 49 cm

Borrad för el, nagg vid fot

211465

2013-10-26