Figuriner delvis England

Figuriner delvis England
Figuriner delvis England
Figuriner delvis England
Figuriner delvis England

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 13 st, 1900-talets början, delvis England, polykromt bemålade, hundar katter, barn mm, höjd 6-19 cm

Enstaka skador o nagg

211470

2013-10-26