Miniatyrjordglob

Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob
Miniatyrjordglob

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRJORDGLOB, omkring 1910-tal, ställning med inbyggd kompass, total höjd 21 cm

Smärre slitage

211488

2013-10-26