Askar med lock Kina

Askar med lock Kina
Askar med lock Kina
Askar med lock Kina
Askar med lock Kina
Askar med lock Kina
Askar med lock Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ASKAR, med lock, porslin, Kina, 1700-tal eller äldre, dekor i underglasyrblått, vrakfynd, 6,5 resp 8 cm

Nagg

211492

2013-10-26