Pipställ med pipor och munstycken

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PIPSTÄLL, med PIPOR, 5 st, minstycken, 2 st, 18/1900-tal, varierande material

Diverse skador och slitage

211495

2013-10-26