Karel Appel skulptur

Karel Appel skulptur
Karel Appel skulptur
Karel Appel skulptur
Karel Appel skulptur
Karel Appel skulptur
Karel Appel skulptur
Karel Appel skulptur
Karel Appel skulptur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

APPEL, Karel (1921-2006): Skulptur, "Face", signerad Appel, 9/499, märkt undertill "Reflex Modern Art Gallery", bemålat lergods, höjd 29,5 cm

Tillverkningskrackelyr

211496

2013-10-26