Vas och penselvas Kina

Vas och penselvas Kina
Vas och penselvas Kina
Vas och penselvas Kina
Vas och penselvas Kina
Vas och penselvas Kina
Vas och penselvas Kina
Vas och penselvas Kina
Vas och penselvas Kina

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, PENSELVAS, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 19 resp 12,5 cm

Penselvasen med bottennagg

211500

2013-10-26