Gunnar Mauritz Widforss akvarell

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIDFORSS, Gunnar Mauritz (1879-1934): Motiv från Storlien, signerad och daterad Widfors 1919, etikett a tergo "Inköpt av konstnären 1919", akvarell, 22x42 cm

Fläck

211533

2013-10-31