Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIDFORSS, Gunnar Mauritz (1879-1934): Motiv från Storlien, signerad och daterad Widfors 1919, etikett a tergo "Inköpt av konstnären 1919", akvarell, 22x42 cm
Fläck
211533
2013-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här