G Lindström olja
2013-10-26
211579
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Georg (född 1912): Gränd i gamla stan (Sthlm), signerad G Lindström, olja på pannå, 60x13,5 cm