Ryttare oljemålning

Ryttare oljemålning
Ryttare oljemålning
Ryttare oljemålning
Ryttare oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORLOW, Boris (1900-tal): Ryttare, signerad Orlow, olja på pannå, 33x23 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

211581

2013-10-27