Edvin Ollers olja

Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): Innergård, signerad och daterad E Ollers 1958, olja på pannå, 25,5x38,5 cm

Smärre fläckar

211603

2013-10-26