Georges Csapo oljemålning

Georges Csapo oljemålning
Georges Csapo oljemålning
Georges Csapo oljemålning
Georges Csapo oljemålning
Georges Csapo oljemålning
Georges Csapo oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CSAPO, Georges (född 1910-): Stadsmotiv med slädekipage, signerad G Csaop, olja på duk, signerad G. Csapo, 91x60,5 cm

Smärre krackeleringar

211621

2013-10-27