Rullmålning

Rullmålning
Rullmålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RULLMÅLNING, Kina, 1900-tal, akvarell på siden, blommande pioner, målningens mått 86x50 cm

211624

2013-10-27