Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TORNÖE, Wenzel Ulrik (1844-1907): "Venetianska fisker", signerad och daterad Venzel Tornöe Venezia 1878, olja på duk, 56x44 cm
Reva
211645
2013-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här