Ulf Malmgren oljemålning

Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Vid Molins fontän", signerad och daterad U Malmgren 1986, olja på duk, 88x80 cm

211668

2013-10-27