Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "På Cafeét" / "Doing the hair before entering" (Café Opera - Stockholm), signerad och daterad U Malmgren 1986, olja på duk, 88x80 cm
211669
2013-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här