Kopp Kina

Kopp Kina
Kopp Kina
Kopp Kina
Kopp Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KOPP med ställning och lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose, total höjd 10 cm

Smärre nagg

211678

2013-10-28