Dagbädd

Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd
Dagbädd

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGBÄDD, skuren bok, 1900-tal, rokokostil, 85x209 cm

Klädsel med skador, ytskador

211707

2013-10-27