Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, England, främre ben ball&claw-avslut
Zustandsbeschreibung
Slitage, solblekt klädsel
211731
2013-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner