Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, England, främre ben ball&claw-avslut

Zustandsbeschreibung

Slitage, solblekt klädsel

211731

2013-10-27