Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, ek, Farstrup, Danmark, 1900-talets andra hälft, med Svenskt Tenns tyg "Teheran"
Slitage
211743
2013-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här