Stolar i ek Svenskt Tenn

Stolar i ek Svenskt Tenn
Stolar i ek Svenskt Tenn
Stolar i ek Svenskt Tenn
Stolar i ek Svenskt Tenn
Stolar i ek Svenskt Tenn
Stolar i ek Svenskt Tenn
Stolar i ek Svenskt Tenn
Stolar i ek Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, ek, Farstrup, Danmark, 1900-talets andra hälft, med Svenskt Tenns tyg "Teheran"

Slitage

211743

2013-10-27