Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILHELMSON, Carl (1866-1928): Båt i blåsväder, akvarell med täckvitt, signerad C. Wilhelmson, 15x24 cm
211744
2013-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här