Carl Wilhelmsson akvarell

Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Båt i blåsväder, akvarell med täckvitt, signerad C. Wilhelmson, 15x24 cm

211744

2013-10-27