Vas Kina sterlingsilver
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
VAS, sterlingsilver, filigranarbete, dekor med blommor och fladdermöss, insats i sterlingsilver, SúHai, begränsad upplaga, certifikat nr 480/500, 1960-tal, i etui med sockel, höjd 31 cm, vikt ca 950 g
Etui med skador
211756
2013-10-28