Vas Kina sterlingsilver

Vas Kina sterlingsilver
Vas Kina sterlingsilver
Vas Kina sterlingsilver
Vas Kina sterlingsilver
Vas Kina sterlingsilver
Vas Kina sterlingsilver
Vas Kina sterlingsilver
Vas Kina sterlingsilver
Vas Kina sterlingsilver
Vas Kina sterlingsilver

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

VAS, sterlingsilver, filigranarbete, dekor med blommor och fladdermöss, insats i sterlingsilver, SúHai, begränsad upplaga, certifikat nr 480/500, 1960-tal, i etui med sockel, höjd 31 cm, vikt ca 950 g

Etui med skador

211756

2013-10-28