Gunnar Frössén oljemålning

Gunnar Frössén oljemålning
Gunnar Frössén oljemålning
Gunnar Frössén oljemålning
Gunnar Frössén oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRÖSSÉN, Gunnar (född 1948): Komposition, signerad a tergo på spännram G Frössén, olja på duk, 117x77 cm

Uppfodrad

211757

2013-10-27