Raffaele Frigerio olja

Raffaele Frigerio olja
Raffaele Frigerio olja
Raffaele Frigerio olja
Raffaele Frigerio olja
Raffaele Frigerio olja
Raffaele Frigerio olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIGERIO, Raffaele (1875-c.1948): Kortspelande munk och dam, olja på duk, signerad R Friggerio, 30x40 cm

211764

2013-10-28