Astrid Kjellberg Juel oljemålning
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELLBERG JUEL, Astrid (1877-1965): Porträtt föreställande Lucie Lovén f. Rudolph (Norge) 1878-1969, signerad och daterad Astrid Kiellb.-Juel 1920, olja på duk, ca 112x63 cm
Färgbortfall
211766
2013-10-27