Astrid Kjellberg Juel oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

KJELLBERG JUEL, Astrid (1877-1965): Porträtt föreställande Lucie Lovén f. Rudolph (Norge) 1878-1969, signerad och daterad Astrid Kiellb.-Juel 1920, olja på duk, ca 112x63 cm

Färgbortfall

211766

2013-10-27