Vladimir Velickovic färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Naissaner no 3", 20/90, signerad och daterad Velikovic 1973, färglitografi, ca 79x80 cm

Marginaler med fläckar

211785

2013-10-28