JW Wohlfahrt oljemålning

JW Wohlfahrt oljemålning
JW Wohlfahrt oljemålning
JW Wohlfahrt oljemålning
JW Wohlfahrt oljemålning
JW Wohlfahrt oljemålning
JW Wohlfahrt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WOHLFARHT, JW (1800-tal): Porträtt av gosse, signerad och daterad JW Wohlfahrt 1883, olja på duk, 80x65 cm

Tryckskada, retusch, färgbortfall

211793

2013-10-27