Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WOHLFARHT, JW (1800-tal): Porträtt av gosse, signerad och daterad JW Wohlfahrt 1883, olja på duk, 80x65 cm
Tryckskada, retusch, färgbortfall
211793
2013-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här