Teservis 1800-tal

Teservis 1800-tal
Teservis 1800-tal
Teservis 1800-tal
Teservis 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESERVIS, porslin, 1800-tal, Baltikum/Ryssland, orientalisk dekor i koboltblått och guld, bestående av: tekanna, tekoppar på fat 7 st, ett extra fat medföljer

Guldet med nötningar, enstaka nagg

211806

2013-10-27