Käpp

Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄPP, 1900-tal, skuren dekor i form av fabeldjurshuvud, klädd i kopparslinga med runor, steninläggningar, längd 91 cm

Nederdel med skador

211808

2013-10-27