Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
KÄPP, 1900-tal, skuret älghorn, dekor med drakar och manshuvud, signerad, avslutning med kopparsko, längd ca 96 cm
211811
2014-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här