Spegel med konsolbord Karl Johan
2013-10-28
211813
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-tal, Karl Johan, mahogny med förgyllda beslag, total höjd ca 3 meter, 103x50 cm
Fanébortfall, ytskador, lös del medföljer