Poster "Muhammad Ali by Andy Warhol"

Poster
Poster
Poster
Poster

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

POSTER, "Muhammad Ali by Andy Warhol", signerad och daterad Andy Warhol -79, uppklistrad på pappskiva, 73x60,5 cm

211814

2013-10-27