David Jette oljemålning

David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JETTE, David (1883-1958): Fors, signerad D Jette 1952, olja på pannå, 33x41 cm

211826

2013-10-28